Finn Çok Amaçlı Pas Sökücü & Yağlayıcı Sprey 400 ML
Finn Çok Amaçlı Pas Sökücü & Yağlayıcı Sprey 400 ML

Finn Çok Amaçlı Pas Sökücü & Yağlayıcı Sprey 400 ML

Kategori : Genel Bakım Spreyleri
Stok Kodu : P00010993
Barkod : YP00010993
Ürün Fiyatı :
117,00 TL
Havale Fiyatı :
Garanti Süresi:
12 ay
15 gün içerisinde iade garantisi Ürünü satın almak için sepete ekle veya hemen al butonlarını kullanabilirsiniz. Siparişlerinizi havale veya kart ile ödeyebilirsiniz. Ürünler sipariş verdiğiniz gün özenle hazırlanır ve hemen kargoya verilir

Finn Çok Amaçlı Pas Sökücü & Yağlayıcı Sprey


FT-RR40 Çok amaçlı pas sökücü; Bisiklet, Motosiklet, Tekne, Otomobil, ağır vasıta, tarım ve iş makineleri, aletler, makineler v.s. gibi yerlerde metal aksamlar için pas sökücü ve yağlayıcı olarak kullanılır.

Özellikleri

Özel formülü sayesinde son derece yüksek sızma yeteneğine sahiptir. metale karşı yüksek çekim özelliği sayesinde, yüzeyleri nemli koşullar altında bile tamamen kaplar. Paslı yüzeylerin içine hızla işleyerek etkisini gösterir. metal, tel, halatlardaki pası çıkarır, sıkışmış parçalar, civatalar, somunlar, bağlantılar, kontrol mekanizmaları ve diğer metal parçalardaki aşınmayı ortadan kaldırarak, parçaların serbest bir biçimde çalışmasını sağlar. Çok kalın tabakalı gres yağı ve kiri, etiket ve yapıştırıcı madde kalıntılarını yüzeyden tamamen temizler. Ayrıca oluşturduğu yağlı film tabaka ile çürüme ve paslanmaya karşı korur.

Kullanım şekli

Kullanmadan önce kutuyu iyice çalkalıyınız. Uygulama yapılacak yüzeylere uygun mesafeden sıkarak kısa bir süre etki etmesini bekleyiniz. Zor durumlarda bu işlemi tekrarlayınız, gerekirse etki etme süresini uzatınız.

Farkımız

Rakibi 40 kodlu ürünlerdir. Rakiplerine göre göre pas çözme etkisi daha iyi ve hızlıdır. ıslak yağlamanın haricinde içerisinde bulunan özel kuru yağlama maddeleri sayesinde dönen veya birbirine sürtünen yüzeylerdeki kılcal oyukları kaplayarak sürtünmeyi minimum a indirir. Parçanın aşınmadan sağlıklı çalışmasını sağlar. Tekrar paslanmayı önler.