404 Fren Balata Temizleyici Sprey 500 ML Koli

Kategori : Genel Bakım Spreyleri
Stok Kodu : P00011189
Barkod : YP00011189
Ürün Fiyatı :
1.265,00 TL
Havale Fiyatı :
Garanti Süresi:
12 ay
15 gün içerisinde iade garantisi Ürünü satın almak için sepete ekle veya hemen al butonlarını kullanabilirsiniz. Siparişlerinizi havale veya kart ile ödeyebilirsiniz. Ürünler sipariş verdiğiniz gün özenle hazırlanır ve hemen kargoya verilir

KOLİ İÇİ 30 ADET

 

Ürün Özellikleri

       Araçların motor aksamları, şanzıman gövdeleri ve kampanalı ve diskli fren balatalarında zamanla kullanıma bağlı olarak yağ ve kurum oluşur. 404 Balata Temizleme Spreyi bu bölgelerde oluşan yağın, kurumun ve kirin efektif bir şekilde temizlenmesini sağlar. Ürünün genel özellikleri:

  • Kurum, yağ, fren tozu ve motor yağı artıklarının temizlenmesinde etkin olarak kullanılır.
  • 404 Balata Temizleme Spreyi hızlı havalanma özelliği sayesinde çabuk ve yüksek temizlik performansı gösterir.
  • AOX, aseton ve silikon içermeyen 404 Balata Temizleme Spreyi kullanıldığı bölgelerde herhangi artık bırakmaz.
  • 404 Balata Temizleme Spreyi 500 ürünü ozon ile dost olup çevre sağlığına duyarlıdır.

Kullanım Şekli

       404 Balata Temizleme Spreyi 500 ml’lik ambalajlarda satılıp ürünün garanti süresi 24 aydır. Bu sprey aracın motor ve şanzıman gövdesi yanı sıra fren balatalarında oluşan kurum, kir ve yağın temizlenmesinde kullanılır. Kullanım esnasında dikkat edilmesi gereken başlıca noktalar:

  • 404 Balata Temizleme Spreyi kızgın parçaların üzerine püskürtülmemelidir. Bu yüzden motor soğuduktan sonra veya araç çalıştırılmadan önce uygulanması önerilir.
  • Lastik, lastik yüzeyleri ve plastik parçalar üzerine uygulanmadan önce herhangi kötü sonuçla karşılaşılmaması için mutlaka yüzeyin belli bir bölümünde test edilmelidir.
  • Metal yüzeylerde uygulanmadan önce gözden uzak bir yerde deneme uygulaması yapılması tavsiye edilir.
  • Tüm bu veriler 404 Kimya ve Sanayi tarafından ürüne uygulanan kalite kontrol testlerinde elde edilen sonuçlardan çıkarılmış olmuş, hepsi birer tavsiye niteliğindedir.